Lista Startowa 14.09.2019  
             
1 TEE       10 TEE    
             
             
             
10:00 Jaklund Anette   10:00 Tatarewicz Marcin
  Jansson Roger     Jagodziński Tomasz
  Rogoziński Roman     Kiedrowski Robert
             
10:10 Ratajczak Jurek   10:10 Krupa Zdzisław
  Kopczynski Marek     Stankiewicz Marek
  Jaworski Arkadiusz     Kamińska Dorota
             
10:20 Kopryk Filip   10:20 Zimecki Mariusz
  Derda Krzysztof     Szanduła Janusz
  Machowski Michał     Konieczna Sławomira
             
10:30 Garda Krzysztof   10:30 Skwirus Belt Krystyna
  Smaga Aleksandra     Borowiecka Anna
  Dudziński Marcin     Zimecka Elżbieta
             
10:40 Kubrakiewicz Ryszard 10:40 Olewnik Tadeusz
  Kubrakiewicz Alicja     Olewnik Małgorzata
  Rojek Marek     Garda Joanna
             
10:50 Gapińska Bernadetta 10:50 Chyziak Jacek
  Gapiński Marek     Materna Krzysztof
  Marteniak Cezariusz   Zając Arkadiusz
             



REGULAMIN TURNIEJU "Urodzeni w PRL”

Organizatorem turnieju jest Mediatour Sp. z o.o. Turniej nie odbywa się pod żadnym patronatem i nie jest zaliczany do żadnego rankingu a wyniki w nim osiągnięte ze względu na rozrywkowe reguły, nie będą miały wpływu na zmianę handicapów graczy. Turniej ma charakter rozrywkowo towarzyski.

Postanowienia ogólne

 

 

 

  Lista Startowa 31.08.2019  
             
1 TEE       10 TEE    
             
             
             
10:00 Kiejrys Jakub   10:00 Sadocha henryk
  Jarosz Dariusz     Gawenda Janusz
  Januszonek Marek     Celoch Tomasz
             
10:10 Konieczny Mariusz   10:10 Szczepanowski Witold
  Zdziebczok Marek     Sałuda Jerzy
  Sadka Bogdan     Karczewicz Zdzisław
          Ciba Andrzej
10:20 Kopczyński Marek        
  Jansson Roger   10:20 Kolasa Zbignie
  Nordstrom Borje     Biesaga Aleksander
          Szwarc Zbigniew
10:30 Wawrzyńska Beata        
  Jaklund Anette   10:30 Belt Gregor
  Januszonek Małgorzta   Skwirus-Belt Krystyna
          Rojek Marek
10:40 Motylewski Bogusław      
  Tatarewicz Marcin   10:40 Ratajczak Jerzy
  Biesaga Piotr     Chlebicki Rafał
          Piotrowska Barbara
10:50 Wawrzyński Mariusz      
  Gromek Sylwester   10:50 Kędziora Maciej
  Britzen Anna     Piotrowski Janusz
          Lampart Roman
          Zwierz Paweł
             
             

 

 

KAMIEŃ COUNTRY GOLF CLUB

zaprasza na

TURNIEJ KAPITAŃSKI

31.08.2019 sobota

Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews, PZG oraz Reguły Lokalne.

Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: 18 dołków Stableford brutto oraz Stableford netto

Tees: Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte, kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

Opłaty:                                                                                                                      

Członkowie  KCC                                                                               100,- zł          

Członkowie ABGC, BPGC, MLGC, GKG, G&R, AF, SKG                 130,- zł

Goście                                                                                                150,- zł                    

Juniorzy                                                                                             50,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, tradycyjne śniadanie oraz obiad po rundzie.

Remis
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny HCP.

b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii netto decyduje niższy dokładny HCP. 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

Trofea i nagrody:                                                                                                                              

Stableford brutto: I miejsce

Stableford netto: kategoria HCP 0-18 za I, II i III miejsce, kategoria HCP 18,1-36 za I, II i III miejsce

Konkurencje dodatkowe:

Dołek Sponsora (konkurencja Pań i Panów) – dołek nr 1.                                                                            

Longest drive Kapitański – dołek nr 7 (jedna nagroda). Pierwszym uderzeniem z tee należy przekroczyć linię wyznaczoną przez kapitanów i wpisać się na listę. O zwycięzcy decyduje losowanie.                                                                                      

Nearest to the Pin Kapitański – dołek nr 8 (jedna nagroda). Pierwszym uderzeniem z tee należy trafić w koło o średnicy 5 m i wpisać się na listę. O zwycięzcy decyduje losowanie.

Sponsorzy nagród: Firma kosmetyczna „Ziaja”, KCC, Golf Team

Zgłoszenia udziału w turnieju w recepcji KCC Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na stronie golfkcc.pl oraz pzgolf.pl oraz pod nr telefonu 605 044 452 do dnia 30.08.2019 do godz. 16.00.

Kamień Country Club – wspaniałe turnieje, wspaniałe nagrody, wspaniała atmosfera!



    MISTRZOSTWA KCC    
                 
    Lista Startowa 25.08.2019    
                 
  1 TEE       10 TEE      
                 
                 
                 
  10:00 Folta Zbigniew   10:00 Kędziora Maciej  
    Podlecki Jan     Kopryk Filip Jr  
    Ratajczak Jerzy     Zimecki Mariusz  
                 
  10:10 Karczewicz Zdzisław   10:10 Celoch Tomasz  
    Murgarbia Wojciech     Chlebicki Rafgał  
    Gromek Sylwester     Białaszczyk Sylwester
                 
  10:20 Wawrzyńska Beata   10:20 Witkowski Przemysław
    Boniewski Krzysztof     Jansson Roger  
    Pietras Krzysztof     Jagodziński Tomasz  
            Ciba Andrzej  
  10:30 Rogoziński Roman          
    Kopryk Filip   10:30 Rottau Henryk  
    Sykulski Jacek     Sienczyło Wojciech  
            Gaskill Jesse  
  10:40 Wawrzyński Mariusz   Witkowska Anna  
    Sać Kazimierz          
    Lampart Roman          
                 
  10:50 Konieczny Mariusz          
    Kamiński Robert          
    Grzelak Paweł          
                 
                 
                 

 

 

  MISTRZOSTWA KCC  
             
  Lista Startowa 24.08.2019  
             
1 TEE       10 TEE    
             
             
             
10:00 Kamiński Robert   10:00 Grzelak Paweł
  Wawrzyński Mariusz   Ratajczak Jerzy
  Rottau Henryk     Zimecki Mariusz
             
10:10 Konieczny Mariusz   10:10 Jansson Roger
  Gromek Sylwester     Karczewicz Zdzisław
  Pietras Krzysztof     Ciba Andrzej
             
10:20 Kopryk Filip   10:20 Folta Zbigniew
  Kopryk Filip jr     Rogoziński Roman
  Sienczyło Wojciech     Wawrzyńska Beata
             
10:30 Boniewski Krzysztof 10:30 Podlecki Jan
  Sykulski Jacek     Chlebicki Rafał
  Murgarbia Wojciech     Witkowska Anna
             
10:40 Sać Kazimierz   10:40 Lampart Roman
  Kędziora Maciej     Jagodziński Tomasz
  Celoch Tomasz     Gaskill Jesse
  Witkowski Przemysław      
             
             
             

Drużyna Kamień Country Club zajęła

🏆7 miejsce brutto

🥇1 miejsce w kategorii stroke play netto!

 

Te lokaty zawdzięczamy wspaniale grającym zawodnikom:

🏌‍Roman Lampart - kapitan,

🏌‍ Wojciech Murgrabia,

🏌‍ Grzegorz Nawrocki,

🏌‍ Mariusz Wawrzyński,

🏌‍ Kazimierz Sać,

🏌‍ Sylwester Gromek.

 

Gratulujemy naszym kolegom z Tokary Golf Club- tegorocznemu zwycięzcy turnieju.

 

W imieniu Zarządu i wszystkich członków Klubu dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie Klubu i znakomity wynik w tak prestiżowym turnieju.

 

 

 

KAMIEŃ COUNTRY GOLF CLUB

zaprasza na

MISTRZOSTWA KAMIEŃ COUNTRY CLUB

24-25.08.2019 sobota

Stableford Brutto - Stableford Brutto

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9.9 33 33
2 Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club 9.1 27 27
3 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 4.7 27 27
4 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 12.1 23 23
5 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 16.9 21 21
6 Skwirus-Belt Krystyna Kamień Country Club 20.5 19 19
T7 Zbyszewski Piotr Koniński Klub Golfowy 7.2 18 18
T7 Belt Gregor Kamień Country Club 20.3 18 18
T7 Kopryk Filip Kamień Country Club 20.9 18 18
T7 Kolasińska Erwina Binowo Park Golf Club 12.5 18 18
T11 Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club 18.2 17 17
T11 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 17.2 17 17
T11 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 22.6 17 17
T11 Świtalski Janusz Marian Binowo Park Golf Club 12.3 17 17
T15 Jansson Anders Roger Kamień Country Club 25.2 13 13
T15 Kopryk Filip Jr. Kamień Country Club 28.3 13 13
17 Szwarc Zbigniew Kamień Country Club 24.7 12 12
18 Łącki Artur Amber Baltic Golf Club 20.4 11 11
19 Staniak Ryszard Binowo Park Golf Club 22.8 10 10
T20 Haładuda Eugeniusz Tatfort Golf Club 25.4 9 9
T20 Rybacki Zbigniew Kristianstad GK 21.4 9 9
22 Ostapko Michał Amber Baltic Golf Club 54.0 6 6
23 Kopryk Julia Kamień Country Club 43.0 3 3
NS Warmbier Agnieszka Kamień Country Club 33.5 -
NS Warmbier Łukasz Kamień Country Club 21.9 -
NS Stanisławski Jerzy Kalinowe Pola Golf Club 13.8 -
NS Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 25.4 -

Stableford Netto - Stableford Netto 0-18

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 16.9 36 36
2 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9.9 35 35
3 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 12.1 33 33
4 Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club 9.1 32 32
5 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 17.2 32 32
6 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 4.7 29 29
7 Kolasińska Erwina Binowo Park Golf Club 12.5 29 29
8 Świtalski Janusz Marian Binowo Park Golf Club 12.3 26 26
9 Zbyszewski Piotr Koniński Klub Golfowy 7.2 23 23
NS Stanisławski Jerzy Kalinowe Pola Golf Club 13.8 -


Stableford Netto - Stableford Netto 18,1-36

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 22.6 39 39
2 Kopryk Filip Jr. Kamień Country Club 28.3 38 38
3 Skwirus-Belt Krystyna Kamień Country Club 20.5 37 37
4 Kopryk Filip Kamień Country Club 20.9 37 37
5 Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club 18.2 33 33
6 Szwarc Zbigniew Kamień Country Club 24.7 33 33
7 Staniak Ryszard Binowo Park Golf Club 22.8 31 31
8 Belt Gregor Kamień Country Club 20.3 28 28
9 Jansson Anders Roger Kamień Country Club 25.2 28 28
10 Haładuda Eugeniusz Tatfort Golf Club 25.4 27 27
11 Ostapko Michał Amber Baltic Golf Club 54.0 27 27
12 Łącki Artur Amber Baltic Golf Club 20.4 25 25
13 Rybacki Zbigniew Kristianstad GK 21.4 19 19
14 Kopryk Julia Kamień Country Club 43.0 19 19
NS Warmbier Agnieszka Kamień Country Club 33.5 -
NS Warmbier Łukasz Kamień Country Club 21.9 -
NS Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 25.4 -



20190817 155244

 

Nasza drużyna po II dniu turnieju zajmuje 7 miejsce. Dzisiaj dzień finałowy – trzymamy kciuki!!!!!

 

 

 

Podkategorie

                                    

FOTO GALERIA

Kontakt

Kamień Country Club

Grębowo 42

72-400 Kamień Pomorski

605 044 452

www.golfkcc.pl