Trenerami w naszym klubie są Jerzy Dutczak i Barbara Britzen.

 

Barbara Britzen

barbara

Fully Qualified PGA Golf Professional –PGA of Germanay

DGV – B – Trainer

DGV – C – Trainer

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 004917638685275

www.alte-farm.pl

GOLF - MOJA PASJA

Moja przygoda z golfem zaczęła się 18 lat temu. W tym czasie trenowałam i ćwiczyłam na polu golfowym w Alte Farm. Wszechstronność tego sportu zafascynowała mnie. Golf stał się moją wielką miłością. Bardzo lubię wyzwania a nauka gry w golfa była jednym z nich.

Będąc jeszcze amatorką wyjechałam do Południowej Afryki, gdzie udoskonalałam swoja grę. Nie zawsze było łatwo, ale wyznaczenie sobie celu jest już początkiem do osiągnięcia sukcesu. W 2012 roku uzyskałam licencje sędziego Polskiego Związku Golfa III kategorii.

Ostatnie 5 lat spędziłam pracując i ucząc się w Monachium. Zdobyłam tytuł Fully Qualified Golf Professional PGA of Germany. Miałam ogromną przyjemność współpracować z najlepszymi trenerami golfowymi w Niemczech i na świecie.

Mój były klub (Münchener Golf Club e.V.) gdzie pracowałam i zdobywałam doświadczenia, wielokrotnie zajmował czołowe miejsca w rankingach klubowych i indywidualnych.

Asystowałam i prowadziłam treningi wspólnie z Christoph Hermann, który jest trenerem kadry narodowej Niemiec. To była wspaniała przygoda i świetna zabawa.

Teraz pragnę podzielić się moją wiedzą z Wami.

 

Moja filozofia:

Golf to sport indywidualny, każdy z nas ma inne cele, oraz wcześniej nabyte umiejętności.

Mój styl nauczania opiera się na najnowocześniejszym systemie szkoleniowym PGA of Germany, który pozwala na indywidualność. Aktualne metody nie mają nic wspólnego z nauczaniem wzoru idealnego swingu. Nie ma jednej drogi dla wszystkich.

Moim celem jest wskazanie Tobie najprostszego rozwiązania, abyś wykorzystując swój potencjał każdego dnia stawał się coraz lepszy i przede wszystkim czerpał większą przyjemność z gry na polu.

Sposób w jaki prowadzę lekcje zawsze dostosowuje do potrzeb mojego ucznia.

Mniej uderzeń na polu oznacza większą przyjemność z gry!

Jestem tu dla Was.

Zapraszam na naukę gry w golfa.

CENNIK LEKCJI Z

BARBARĄ BRITZEN

 

LEKCJA INDYWIDUALNA

 

 

25 min.

 

60 zł

 

LEKCJA INDYWIDUALNA

 

 

50 min.

 

120 zł

 

LEKCJA INDYWUDUALNA JUNIORZY

 


25 min.


40 zł

 

LEKCJA INDYWIDUALNA JUNIORZY

 

 


50 min.

 


80 zł


LEKCJA DLA 2 OSÓB

 

 

25 min.

 

40 zł
(od osoby)

LEKCJA DLA 2 OSÓB

 

 

50 min.

 

70 zł
(od osoby)

 

PAKIET 10 LEKCJI + JEDNA GRATIS!

 

 

11x 50 min.

 

1200 zł

 

PAKIET 10 LEKCJI + JEDNA GRATIS! JUNIORZY

 

11x50 min.

800 zł

 

PLAYING LESSONS

(9 DOŁKÓW)

 

 

120 min.

 

230 zł

 

PLAYING LESSONS

(9 DOŁKÓW) - JUNIORZY

 

120 min.

 

180 zł

 

„PIERWSZE SPOTKANIE Z GOLFEM”

(2-8 OSOBY)

 

 

 

60 min.

 

50 zł

(od osoby) 


 


Licencjonowany instruktor golfa,  ukończył szkolenie instruktorów golfa na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. 

JerzyDutczak


W 2004 roku zdobył Mistrzostwo Polski Dziennikarzy w Golfie.  W 2008 roku zwycięzca  turnieju World Golfers Championships w kategorii HCP 11-15, reprezentował Polskę na finale światowym rozegranym na polach Mission Inn koło Orlando, Florida USA.

Od 2011 roku prowadzi z Krzysztofem Czupryną międzynarodową szkołę golfa "C&D Golf". Szkoła specjalizuje się w organizacji golfowych obozów sportowych dla dorosłych w Polsce, Niemczech i Tajlandii.

 

 Program "Zielona Karta"

10-godzinny program przygotowujący do egzaminu na "Zieloną Kartę" skierowany do wszystkich, którzy złapali bakcyla i chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem.  W programie „golfowego prawa jazdy” znajdują się zajęcia teoretyczne wprowadzające w świat reguł, zasad i etykiety golfowej oraz zajęcia praktyczne  zawierające naukę pełnego zamachu zarówno żelazami i driverem oraz wszystkie odmiany krótkiej gry takie jak: chipping, putting, grę z bunkra oraz grę na polu w końcowej fazie. Kurs nie obejmuje egzaminu.
 

Program "Popraw swoją grę"

 10-godzinny program skierowany do wszystkich, którzy skończyli program "Zielona Karta" i pragną lepiej grać w golfa.  W programie kursu znajdują się ćwiczenia i testy, których zadaniem jest wyłonienie krytycznych punktów w grze. Po zdiagnozowaniu problemów, zostanie zaproponowany trening korygujący. Kurs oparty jest na doświadczeniach szkolenia ponad stu dorosłych osób na międzynarodowych kursach organizowanych przez szkołę golfa Cupryna i Dutczak. Kurs w dużej mierze wykorzystuje informacje zawarte w oficjalnym podręczniku do gry w golfa - "Skuteczna gra w golfa" Krzysztofa Czupryny i wspóautorstwa Jerzego Dutczaka. Zajęcia praktyczne  obejmują naukę pełnego zamachu zarówno żelazami i driverem oraz wszystkie odmiany krótkiej gry takie jak: chipping, putting, grę z bunkra oraz grę na polu.
 
 
 
Programy doskonalące poziom gry
 Programy dla golfistów na różnym poziomie umiejętności. W zależności od potrzeb program obejmuje wszystkie aspekty gry: od pełnego zamachu zarówno żelazami, hybrydami woodami, poprzez chipping, pitching, putting, grę z bunkra greenowego i fairwayowego, na planowaniu strategii, nadawaniu rotacji, doborze kijów i radzeniu sobie w trudnych sytuacjach kończąc. Nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy rozegrał swoją pierwszą rundę poniżej 120, 100, 90 czy 80 uderzeń, wystarczy dobrać jedynie odpowiednie metody nauczania, najlepsze ćwiczenia i testy umiejętności. O to wszystko w czasie trwania programu zadba nasz wykwalifikowany trener.
 
Programy można wykorzystać zarówno w przypadku lekcji na drivingu jak i lekcji na polu. W przypadku pakietu „6” otrzymują Państwo 6 lekcji w cenie 5, w przypadku pakietu „10” 10 lekcji w cenie 8.
 

Akademia Krótkiej Gry

 Golf to przede wszystkim krótka gra. Statystyczny golfista, który wykonuje 100 uderzeń, aż 56% wykonuje z odległości mniejszej niż 50 metrów. Dla wszystkich, którzy chcą się poprawić właśnie w tym obrzszarze przygotowaliśmy „Akademię krótkiej gry“. Program obejmuje, pitchowanie, chippowanie różnego rodzaju, grę z bunkra i innych cięzkich pozycji oraz krótkie, długie i bardzo długie putty. Jeżeli uderzasz piłkę na mniejsze odległości niż koledzy ale masz dobrą krótką grę to i tak zawsze pokonasz tych, którzy potrafią uderzyć na 300 metrów ale nie wiedzą co zrobić pod greenem.

 

 
Golf jest postrzegany na świecie jako jeden z najtrudniejszych technicznie sportów. Jest w tym nieco przesady ale w mało której dyscyplinie, podstawy techniczne są tak szalenie ważne. Dobra, poprawna pozycja i odpowiedni uchwyt połączone z ćwiczeniami i pracą spowodują, że golf z czarnej magii zmieni się w czystą przyjemność. Właśnie o to zadba nasz wykwalifikowany trener.

Lekcje golfa

 

unnamed


 

                                    

Aktualności

FOTO GALERIA

Kontakt

Kamień Country Club

Grębowo 42

72-400 Kamień Pomorski

605 044 452

www.golfkcc.pl