W golfa gra już 60 milionów osób na świecie. 60 MILIONÓW! Co takiego jest w tym sporcie, że przyciąga do siebie tylu chętnych?

 

Co sprawia, że w golfa z jednej strony mogą grać wszyscy w dosłownie każdym wieku (nic dziwnego zobaczyć na polu 5-letnie dzieci obok 105-letnich doświadczonych graczy), a z drugiej jest to wymagająca dyscyplina sportowa, podczas której wbrew pozorom można się zmęczyć i zmachać, a golfiści grający w zawodowych ligach golfa są jednymi z najlepiej zarabiających sportowców na świecie?

Dlaczego golf to jeden z szybciej rozwijających się sportów w Polsce, stający się popularną alternatywą zarówno dla niezbyt ciekawych spotkań biznesowych w biurze jak i rodzinnych weekendowych wypadów?

Dlaczego wszyscy myślą, że to sport dla bogatych elit, skoro wcale tak nie jest? Koszty gry w golfa wcale nie są wyższe od kosztów uczestnictwa w innych sportach wymagających specjalistycznych obiektów, jak tenis, narty, squash czy gokarty.

Otwarte Dni Golfa to najlepsza okazja, żeby poznać odpowiedzi na te pytania, zobaczyć na własne oczy czym jest golf i z czym go się je :) 

Podczas tych dni, w luźnej, rodzinnej atmosferze będziecie mogli:

- spróbować zagrać w golfa (albo tylko trafić w piłkę!) pod okiem wykwalifikowanego trenera,

- poznać podstawowe zasady gry,

- zwiedzić piękne, naturalne tereny pola golfowego, 

- wziąć udział w spotkaniu informacyjnym na temat dziecięcej i młodzieżowej Akademii Golfa (szkółki golfowej), 

- poznać fantastyczną ekipę KCC,

- dowiedzieć się jak można zacząć grać w golfa, czy dołączyć do klubu (przewidujemy specjalne oferty na Kursy Golfa dla Początkujących dla uczestników Otwartych Dni).

Co musisz zrobić aby z tego skorzystać?

Niewiele  - wystarczy, że do nas  zadzwonisz lub napiszesz aby zarezerwować swoje miejsce.

Im wcześniej zarezerwujesz miejscówę, tym lepiej! Więc zbierz rodzinę, krewnych, znajomych, współpracowników, przyjaciół, sąsiadów i zadzwoń już dziś.

Do zobaczenia na polu!

 

NAJBLIŻSZE TERMINY OTWARTYCH DNI:

więcej informacji wkrótce

 

 

 

 

Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia terminów oraz rezerwacji miejsca.

 

                                    

Aktualności

FOTO GALERIA

Kontakt

Kamień Country Club

Grębowo 42

72-400 Kamień Pomorski

605 044 452

www.golfkcc.pl