II Turniej Ligi Klubowej

 Rezerwacja zakończona
 
4
Kategoria
Turnieje
Termin
2018-05-19 10:00 - 17:00

 

 

 

Turniej Klubowy Kamień Country Club (2018-05-19)

 

Kamień Country Club 18

Stableford Brutto - Brutto

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 8.0 34 34
           
2 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10.5 26 26
           
3 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10.5 24 24
           
T4 Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14.1 21 21
           
T4 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 14.7 21 21
           
6 Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club 13.4 20 20
           
T7 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 18.7 19 19
           
T7 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 12.4 19 19
           
9 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 18.1 17 17
           
T10 Podlecki Jan Binowo Park Golf Club 16.6 15 15
           
T10 Jaklund Anette Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 16.3 15 15
           
T10 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 18.4 15 15
           
T13 Sienkiewicz Jarosław Łukęcin Golf & Relax Club 14.3 14 14
           
T13 Zawadzki January Słubice Golf Club 24.8 14 14
           
T13 Murgrabia Wojciech Kamień Country Club 17.7 14 14
           
16 Ciba Andrzej Kamień Country Club 27.3 13 13
           
T17 Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17.4 12 12
           
T17 Jansson Anders Roger Kamień Country Club 24.9 12 12
           
T17 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 17.0 12 12
           
T17 Gromek Sylwester Kamień Country Club 29.0 12 12
           
T17 Witt Marek Binowo Park Golf Club 14.6 12 12
           
T22 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21.4 11 11
           
T22 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17.2 11 11
           
T24 Nordstrom Borie Szwecja 13.6 9 9
           
T24 Wilk Józef Binowo Park Golf Club 32.8 9 9
           
26 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 27.1 8 8
           
T27 Kaczmarek Aleksander KCC 17.9 7 7
           
T27 Kopryk Filip Kamień Country Club 29.5 7 7
           
T29 Tolko Piotr Binowo Park 30.0 6 6
           
T29 Kuchciak Mieczysław Kamień Country Club 28.6 6 6
           
T29 Borowiecka Anna Modry Las Golf Club 31.5 6 6
           
32 Świderski Marek Kamień Country Club 42.0 5 5
           
33 Wawrzyński Łukasz Kamień Country Club 36.0 0 -
           
NS Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club 24.0   -
           

 

Stableford Netto - 0-18

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 8.0 40 40
           
2 Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14.1 35 35
           
3 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10.5 34 34
           
4 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 14.7 33 33
           
5 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10.5 32 32
           
6 Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club 13.4 31 31
           
7 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 12.4 30 30
           
8 Podlecki Jan Binowo Park Golf Club 16.6 29 29
           
9 Murgrabia Wojciech Kamień Country Club 17.7 28 28
           
10 Jaklund Anette Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 16.3 27 27
           
11 Sienkiewicz Jarosław Łukęcin Golf & Relax Club 14.3 25 25
           
T12 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 17.0 24 24
           
T12 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17.2 24 24
           
T14 Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17.4 22 22
           
T14 Witt Marek Binowo Park Golf Club 14.6 22 22
           
16 Nordstrom Borie Szwecja 13.6 18 18
           
17 Kaczmarek Aleksander KCC 17.9 14 14
           

 

Stableford Netto - 18,1-36

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 18.7 36 36
           
2 Ciba Andrzej Kamień Country Club 27.3 35 35
           
T3 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 18.1 34 34
           
T3 Wilk Józef Binowo Park Golf Club 32.8 34 34
           
5 Gromek Sylwester Kamień Country Club 29.0 32 32
           
6 Zawadzki January Słubice Golf Club 24.8 30 30
           
T7 Kopryk Filip Kamień Country Club 29.5 29 29
           
T7 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21.4 29 29
           
T7 Tolko Piotr Binowo Park 30.0 29 29
           
T7 Świderski Marek Kamień Country Club 42.0 29 29
           
T7 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 18.4 29 29
           
T12 Jansson Anders Roger Kamień Country Club 24.9 27 27
           
T12 Borowiecka Anna Modry Las Golf Club 31.5 27 27
           
14 Kuchciak Mieczysław Kamień Country Club 28.6 26 26
           
15 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 27.1 25 25
           
16 Wawrzyński Łukasz Kamień Country Club 36.0 2 2
           
NS Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club 24.0   -
           

 

Lista startowa

Lista startowa II Turniej Klubowy – KCC, sobota 19 maja 2018 roku
I TEE X TEE
10.00 Mariusz Wawrzyński 10.00 Roger Jansson
  Robert Kamiński   Sylwester Gromek
  Marcin Tatarewicz   Filip Kopryk
           
10.10 Beata Wawrzyńska 10.10 January Zawadzki
  Janusz Morawiak   Marek Januszonek
  Anette Jaklund   Andrzej Ciba
           
10.20 Sławomira Konieczna 10.20 Krzysztof Pietras
  Borie Nordstroem   Łukasz Wawrzyński
  Aleksander Kaczmarek   Anna Borowiecka
           
10.30 Marek Konieczny 10.30 Józef Wilk
  Kazimierz Sać   Marek Świderski
  Wojciech Murgrabia   Piotr Tolko
           
10.40 Jerzy Ratajczak 10.40    
  Mieczysław Kuchciak      
  Zdzisław Karczewicz      
           
10.50 Bogdan Sadka 10.50    
  Ryszard Rzęsa      
  Roman Lampart      
           
11.00 Małgorzata Jacyna-Witt 11.00    
  Marek Witt      
  Jarosław Sienkiewicz      
  Jan Podlecki      
11.10     11.10    
           
           
           
11.20     11.20    

 

 

 II TURNIEJ LIGI KLUBOWEJ

Data: 19.05.2018 Sobota,

starty od godz. 10:00 z 1 tee handicapy 0-18, z 10 tee handicapy 18,1-54Flights: 3 osoby w każdej grupie

Format:18 dołków Stableford brutto i netto

Grupy Handicapowe: 0-18 i 18,1-36, maksymalny handicap gry 36

                             Zgłoszenia do turnieju: w recepcji Kamień CC do 18/05/2018. do godz. 16:00

                      Ogłoszenie listy startowej: w aktualnościach na stronie www.golfkcc.pl

                     Tees: Panowie żółte tees, panie oraz juniorzy do lat 11 (w dniu zawodów) czerwone tees.

               Reguły: turniej będzie rozegrany zgodnie z oficjalnymi regułami golfa oraz regułami lokalnymi

Kategorie: I, II, III miejsce netto w kategoriach hadicapowych 0-18 i 18,1-36, oraz I miejsce brutto (kategorie netto i brutto są rozłączne, gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę)

UWAGA

Jeśli w turnieju gra więcej niż 3 juniorów startują oni w osobnej kategorii juniorów w stb netto 0-36,0

Jeśli jest ich mniej grają razem z seniorami

Opłaty:

Juniorzy 50,- PLN

Członkowie KCC 80,- PLN

Członkowie BPGC, ABGC, MLGC, Alte Farm, ŁG&R, Zawarcie 130 ,- PLN

Pozostali golfiści 150 ,- PLN

Opłata wpisowa zawiera rundę turniejową, śniadanie przed turniejem oraz zupę po turnieju

Uwaga: Wprowadza się zasadę, że nagrodę i puchar otrzymują osoby obecne na ceremonii wręczenia nagród. Jeżeli laureat jest nieobecny, nagroda przechodzi na następną osobę z listy zwycięzców, która jest obecna podczas ceremonii wręczenia nagród.

 
 

Lista uczestników

Janusz MorawiakJanusz Morawiak (1)
Filip KoprykFilip Kopryk (1)
January ZawadzkiJanuary Zawadzki (1)
Marek JanuszonekMarek Januszonek (1)
 

Wspierane przez iCagenda

                                    

Aktualności

FOTO GALERIA

Kontakt

Kamień Country Club

Grębowo 42

72-400 Kamień Pomorski

605 044 452

www.golfkcc.pl