SPRAWDŹ POGODĘ
23.04.2014  Kamień Pomorski
Pogoda na golfa
Kamien Pomorski
Kamien Pomorski - Pogoda na golfa

Pole

Pole Golfowe Kamień Country Club  znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk.

Na 65 hektarach znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie, teren do ćwiczeń – driving range oraz club house czyli budynek klubowy z kawiarnią.

To nowoczesne pole ma przyciągać nie tylko wytrawnych długoletnich graczy, ale także amatorów, którzy po raz pierwszy wejdą na pole, by mogli spróbować i zakochać się w tej bardzo starej, znanej już od czasów średniowiecza grze.

Pole jest dostępne dla wszystkich (nie tylko członków klubu Kamień Country Club). Jego uroda, atrakcyjna cena i wyjątkowa atmosfera mają być wabikiem przyciągającym graczy z różnych zakątków Polski i świata.

Nie bez znaczenia jest też położenie geograficzne Grębowa, które zapewnia turystom swobodny i szybki dojazd do wielu strategicznych punktów komunikacji: lotniska Goleniów (ok. 55 km), terminalu promowego w Świnoujściu (ok. 65 km) czy stacji kolejowej w Kamieniu Pomorskim (5 km).

Pomysł na stworzenie pola golfowego Kamień Country Club zrodził się w 2006 roku,  a projekt pola wykonał pochodzący z USA, golf designer David Donallan.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników golfa do przyjazdu i gry na nowym polu golfowym w Grębowie k. Kamienia Pomorskiego. Zapraszamy także do wstąpienia w poczet członków naszego klubu Kamień Country Club.

MAPA

mapa-dobra