PLAN POLA


Pole Golfowe Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk.
Na 65 hektarach znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie, teren do ćwiczeń – driving range oraz club house czyli budynek klubowy z kawiarnią.
To nowoczesne pole ma przyciągać nie tylko wytrawnych długoletnich graczy, ale także amatorów, którzy po raz pierwszy wejdą na pole, by mogli spróbować i zakochać się w tej bardzo starej, znanej już od czasów średniowiecza grze.
Pole jest dostępne dla wszystkich (nie tylko członków klubu Kamień Country Club). Jego uroda, atrakcyjna cena i wyjątkowa atmosfera mają być wabikiem przyciągającym graczy z różnych zakątków Polski i świata.
Nie bez znaczenia jest też położenie geograficzne Grębowa, które zapewnia turystom swobodny i szybki dojazd do wielu strategicznych punktów komunikacji: lotniska Goleniów (ok. 55 km), terminalu promowego w Świnoujściu (ok. 65 km) czy stacji kolejowej w Kamieniu Pomorskim (5 km).
Pomysł na stworzenie pola golfowego Kamień Country Club zrodził się w 2006 roku, a projekt pola wykonał pochodzący z USA, golf designer David Donallan.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników golfa do przyjazdu i gry na nowym polu golfowym w Grębowie k. Kamienia Pomorskiego. Zapraszamy także do wstąpienia w poczet członków naszego klubu Kamień Country Club.
Pogoda na golfa
Kamień Pomorski
Kamień Pomorski - Pogoda na golfaMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda