Kamień Country Club

Pole Golfowe Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk.

Na 65 hektarach znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie, teren do ćwiczeń – driving range oraz club house czyli budynek klubowy z kawiarnią. To nowoczesne pole ma przyciągać nie tylko wytrawnych długoletnich graczy, ale także amatorów, którzy po raz pierwszy wejdą na pole, by mogli spróbować i zakochać się w tej bardzo starej, znanej już od czasów średniowiecza grze. Pole jest dostępne dla wszystkich (nie tylko członków klubu Kamień Country Club). Jego uroda, atrakcyjna cena i wyjątkowa atmosfera  przyciąga graczy z różnych zakątków Polski i świata. Nie bez znaczenia jest też położenie geograficzne Grębowa, które zapewnia turystom swobodny i szybki dojazd do wielu strategicznych punktów komunikacji: lotniska Goleniów (ok. 55 km), terminalu promowego w Świnoujściu (ok. 65 km) czy stacji kolejowej w Kamieniu Pomorskim (5 km).

Pomysł na stworzenie pola golfowego Kamień Country Club zrodził się w 2006 roku, a projekt pola wykonał pochodzący z USA, golf designer David Donallan.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników golfa do przyjazdu i gry na polu golfowym w Grębowie k. Kamienia Pomorskiego.

Zapraszamy także do wstąpienia w poczet członków naszego klubu Kamień Country Club.

Club house

Znajduje się w nim recepcja sklep oraz bar i jadalnia. To idealne miejsca na prywatne uroczystości – być może na spotkanie towarzyskie, biznesowe lub urodzinowe. Oferowane wyżywienie nie ma sobie równych, a wszystkie okazje mogą być zaspokojone. Istnieje możliwość zamówienia cateringu.

Kamień Country Club