Turniej CITY CHAMPIONSHIPS już 26 września!

Koniec wakacji tuż tuż! Możecie łatwo je sobie przedłużyć! W najbliższym turnieju z cyklu CITY CHAMPIONSHIPS który odbędzie się na naszym polu. Po raz kolejny zwycięzcy każdej z 3 grup handicapowych dzięki sponsorowi, DWE Espana otrzymają zaproszenie na tygodniowy pobyt rodzinny w apartamentach na Teneryfie. Aby otrzymać zaproszenie trzeba wypełnić krótką ankietę i spełnić warunki sponsora opisane w regulaminie pobytu . Sponsor funduje tygodniowy rodzinny pobyt promocyjny bez wyżywienia i bez przelotu.

Ponadto co szczególnie ważne dla członków naszego klubu bierzemy udział w korespondencyjnym  pojedynku z klubami reprezentującymi Gdańsk, Kraków i Warszawę. My reprezentujemy stolicę Pomorza Zachodniego. Do klasyfikacji finałowej drużyny sumujemy 10 najlepszych wyników stableford netto i brutto członków KCC. W tamtym roku zwycięzcą okazał się Gdańsk, a w tym? Zobaczymy!

Grupy Handicapowe klasyfikacja indywidualna

– Stableford netto HCP do 12,0

– Stableford netto HCP do 12,1 do 24,0

– Stableford netto HCP od 24,1 do 36,0

opłaty turniejowe

Członkowie z prawem do gry – 100 pln

Członkowie bez prawa do gry +członkowie klubów zaprzyjaźnionych BPGC , ABGC , MLGC , GKG , SGK , ŁGR, AF , EKG , BWL – 180 pln

Pozostali – 250 pln

W cenie green fee , śniadanie i lunch.

rejestracja:

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v313/#/9529/registration

Płatność w recepcji lub przelewem Recepcja : +48 605 044 452

pozdrawiamy i zapraszamy

Team KCC

GRĘBOWO Pogoda