3 czerwca turniej „Polish Classic” 2023!

Koleżanki i Koledzy, już w sobotę, 3 czerwca, serdecznie zapraszamy na turniej z cyklu „Polish Classic”! To kolejna okazja do wygrania cennych nagród! 
 
Turniej golfowy „Polish Classic” to ogólnopolski cykl, rozgrywany od 2020 roku na polach golfowych w całej Polsce. Kolejny, czwarty już sezon to rekordowa liczba prawie 20 turniejów rozgrywanych każdy na innym polu golfowym. Pomysłodawcą turnieju jest firma SPACE Events, która w obecnym sezonie funduje puchary i nagrody oraz zaprasza innych fundatorów nagród do grona Partnerów cyklu.
 
Zwycięzcy każdej z trzech grup handicapowych na każdym turnieju „Polish Classic” 2023 otrzymają zaproszenie od DWE Espana na tygodniowy pobyt rodzinny w apartamentach na Teneryfie. Aby otrzymać zaproszenie trzeba wypełnić krótką ankietę i spełnić warunki sponsora opisane w regulaminie pobytu. Sponsor funduje tygodniowy rodzinny pobyt promocyjny bez wyżywienia i bez przelotu.
ℹ️ Regulamin nagród: https://polishclassic.pl/regulamin-teneryfa/
ℹ️ Regulamin cyklu:https://polishclassic.pl/regulamin-ogolny-2023/

Opłaty turniejowe:

Członkowie z prawem do gry 140 pln

Członkowie bez prawa do gry  (członkowie klubów zaprzyjaźnionych BPGC , ABGC , MLGC , GKG , SGK , ŁGR, AF , EKG , BWL )  180 pln

Pozostali – 220 pln

W cenie green fee , śniadanie i lunch.

rejestracja:

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v313/#/8688/registration

Płatność w recepcji lub przelewem

Recepcja : +48 605 044 452

GRĘBOWO Pogoda