Urodzeni w PRL-u IV- czyli turniej bez przyszłości!

 

Nikt pewnie nie chciałby powrotu mrocznych i czasami śmiesznych czasów PRL-u, ale dla wielu z nas to nasza młodość, a tę jak wiemy wspomina się w pewnym wieku z rozrzewnieniem. Powspominajmy zatem owe czasy śmiejąc się dziś z ideologii i pomysłów tamtych lat.  Cieszmy się, że minęły (mamy nadzieję bezpowrotnie) i radujmy z tego, że dziś możemy grać w tę imperialistyczną grę jaką jest GOLF! 🙂

Zabawmy się wyobraźnią i przenieśmy w czasie do PRL-u. Spotkajmy się na polu golfowym Kamień Country Club w Grębowie 12 września na czwartym już turnieju, jakiego jeszcze w golfowej historii nie było!
Zadbajcie o odpowiedni i oczywiście zgodny z linią partii i mody, strój z epoki. Przygotujcie transparenty z odpowiednimi hasłami a my zadbamy o nagrody dla najbardziej kreatywnych.

Więcej o turnieju  i bieżące informacje znajdziecie na stronie golfpl.com

Turniej nie wpływa na zmianę HCP i ma charakter wybitnie rozrywkowy , co oczywiście nie przeszkadza w  sportowym współzawodnictwie.

Uwaga! Uprawnione do udziału w turnieju są wyłącznie osoby urodzone do 1989 roku.  Liczba uczestników jest ograniczona.

 

Zapraszamy serdecznie!

Zapisy na pzgolf.pl, w recepcji Kamień Golf Club tel. 605 044 452 lub biuro@golfkcc.pl do dnia 11.09.2020 do godz. 15.00.

GRĘBOWO Pogoda